Big Pharma doboară acum Big Tech: Vicepreședintele Oracle moare „de Covid” DUPĂ ce i s-a administrat a doua doză de „vaccin” anti-Covid

Joel R. Kallman, șeful departamentului de dezvoltare software pentru Oracle APEX, a murit „de Covid” la doar câteva zile după ce a făcut a doua injecție cu ARN mesager împotriva noului coronavirus, informează Natural News.

Pe 26 martie 2021, Kallman îi anunța pe urmăritorii săi de pe Twitter că făcuse prima injecție împotriva Covid-19 și se mândrea cu faptul că a creat „v-safe”, o aplicație pentru smartphone care să le amintească și altora să se vaccineze.

Aproximativ o lună mai târziu, potrivit programării, Kallman a făcut a doua doză de vaccin, iar pe 25 mai, a murit. Oracle și mass-media au comunicat că a murit „de Covid”, deși era „imunizat complet” împotriva coronavirusului.
„Cu inima frântă, anunțăm că Joel Kallman s-a stins din viață din cauza Covid-19, pe 25 mai”, a scris Oracle APEX pe Twitter, imediat după ce s-a aflat de moartea lui Kallman. „Avea 54 de ani”.
„Bunătatea și entuziasmul lui Joel au impresionat numeroși oameni din întreaga lume. Ne lipsește nespus de mult.”

La fel ca în cazul legendei baseball-ului american, Hank Aaron, și a multor altor personalități proeminente care au murit la scurt timp după ce au fost injectate cu serurile experimentale Covid, moartea lui Kallman este subtil politizată pentru a promova o narațiune pro-vaccinare.
Refuzând să relateze faptele în ordine cronologică, astfel încât să se poată face legătura între ele, presa mainstream semnalează, prin moartea lui Kallman, că toată lumea trebuie să se injecteze, pentru ca astfel de lucruri să nu se mai întâmple. Însă Kallman a murit DUPĂ injectare și putem presupune că ar mai fi trăit mult timp DACĂ NU s-ar fi vaccinat - lucru mărturisit, indirect, chiar de colegii de la Oracle, care se arată șocați de plecarea lui prematură, la care nimeni nu s-ar fi așteptat în acest an.
Un text amplu, publicat de cineva din „comunitatea” lui Kallman, îi aduce acestuia elogii, fără a menționa faptul că a fost injectat cu puțin timp înainte de a muri.
Autorul vorbește despre cum Joel lucra 18 ore pe zi, șapte zile din șapte, pentru a pune în funcțiune sistemul r-type, ca instrument de supraveghere pentru „simptomele de Covid” ale oamenilor, precum și pentru medicamente pe care aceștia le iau.
Se pare că Joel Kallman muncea atât de mult încât abia mai reușea să se ocupe de familie și era mereu obosit și epuizat. Probabil că sistemul său imunitar a avut de suferit, iar acest lucru, combinat cu dubla injecție, ar fi stat la baza decesului său prematur.
„Un om atât de drăguț și o ironie atât de amară că a murit din cauza Covid-19, un subiect căruia i-a dedicat atâtea eforturi pentru a-l combate”, a conchis autorul, ignorând faptul că acest om a murit după vaccinare, deci s-ar fi îmbolnăvit de Covid-19 ca reacție adversă a serului experimental cu ARN mesager care se presupunea că trebuie să-i ofere „imunitate” la boală. Dacă nu se vaccina, filosof rămânea!
Surse:
Donează pentru ActiveNews!
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!

RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei) | RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Pe același subiect

Bombă de proporții: JUSTIȚIA A SUSPENDAT LOVITURA DE STAT! Curtea de Apel a anulat hotărârea abuzivă a CCR. Turul II Înapoi

După ce au ”pierdut” Coiful Dacic, olandezii vor și sculpturile lui Brâncuși

PANICĂ în Spania, Portugalia și Franța după ce țările UE au fost afectate de o pană masivă de curent electric. ACTUALIZARE: Motivul ”științific” este enunțat ca fiind un ”fenomen atmosferic rar”. Peninsula Iberică PARALIZATĂ - Noaptea aduce HAOSUL

SISTEMUL CONTRAATACĂ: Alexandru Vasile, judecătorul curajos care a suspendat anularea alegerilor, atacat de CSM! - SOLIDARITATE! Cine este eroina Gheorghița Popescu, cea care a încercat urgentarea deciziei motivând apropierea alegerilor

Bombă cu ceas pe masa CNSAS! ”Dosarul de Securitate al președintelui CCR, Marian Enache, este la DGIA, serviciul secret al Armatei”. Paralela cu cazul Traian Băsescu, alias ”Petrov”

Viganò: Conclavul este falsificat – De aceea, viitorul Papă nu va avea autoritate
Recomandările noastre

22 aprilie 1990, startul Pieței Universității. În urmă cu 35 de ani începea cea mai amplă manifestație anticomunistă din Europa Centrală și de Est. VIDEO și GALERIE FOTO

Alex Jones și Tucker Carlson despre Lupta pentru Adevăr: Globalism, Trump, Israel, Planuri Secrete pentru Al Treilea Război Mondial, WEF, CIA, 9/11 - O EMISIUNE-BOMBĂ tradusă în română - VIDEO
Secțiuni: Știri
Persoane: Hank Aaron Joel R. Kallman
Locații: SUA
Organizații: Big Pharma Big Tech Oracle
Tip conținut: Știri
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Comentarii (5)