Scandalul Satanismului de la Paris: Ceremonia de Deschidere a fost ȘTEARSĂ de pe toate conturile oficiale - Încep să se retragă și Sponsorii - Panică la nivelul organizatorilor

Înregistrarea video a ceremoniei de deschidere nu mai este disponibilă nici pe YouTube, nici pe site-ul oficial al Jocurilor Olimpice.
Comitetul Internațional Olimpic a retras de pe toate conturile oficiale video ale Jocurilor Olimpice ceremonia de deschidere care a provocat un scandal uriaș la nivel mondial.
Dincolo de monstruozitatea scenei cu Maria Antoaneta decapitată, cântând heavy metal,
de al patrulea călăreț al Apocalipsei, călare pe un cal galben-cadaveric,
de puzderia de minorități sexuale care s-au dat în spectacol în stilul „Pride”, a oripilat în special parodia satanistă a Cinei celei de Taină, în care niște travestiți (între care a fost pus și un minor) au maimuțărit unul dintre momentele cele mai sacre ale creștinătății.
Spre deosebire de Emmanuel Macron, care s-a declarat încântat de ceremonie,
iar scandalul s-a extins cu repeziciune pe toate rețelele sociale din lumea întreagă.
Probabil pentru a nu compromite total această ediție a Jocurilor Olimpice, organizatorii au șters de pe toate conturile lor oficiale înregistrarea video a ceremoniei de deschidere de la Paris.
În acest moment, ea nu mai este disponibilă nici pe YouTube, nici pe site-ul oficial al Jocurilor.
Pe de altă parte, ca urmare a uriașului scandal provocat de ceremonia de deschidere de la Paris au început să se retragă și sponsorii Jocurilor Olimpice, semn că, de data aceasta, reacția Normalității este mult mai puternică și mai vizibilă.
Gheața a fost spartă de compania de telecomunicații și tehnologie Cellular South, Inc. (C Spire), care este unul dintre cei mai mari furnizori de internet din Statele Unite.
Colosul tehnologic a postat pe X (Twitter) următorul mesaj:
„Am fost șocați de batjocorirea Cinei celei de Taină în timpul ceremoniilor de deschidere a Jocurilor Olimpice de la Paris. C Spire va retrage publicitatea noastră de la Jocurile Olimpice.”
We were shocked by the mockery of the Last Supper during the opening ceremonies of the Paris Olympics. C Spire will be pulling our advertising from the Olympics.
— C Spire (@CSpire) July 27, 2024
Și pentru ca lucrurile să fie limpezi că, printre organizatori s-a instalat o oarecare stare de panică față de amploarea scandalului, aceștia au prezentat scuze că au batjocorit Cina cea de Taină.
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!

RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei) | RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Pe același subiect

PANICĂ în Spania, Portugalia și Franța după ce țările UE au fost afectate de o pană masivă de curent electric. ACTUALIZARE: Motivul ”științific” este enunțat ca fiind un ”fenomen atmosferic rar”. Peninsula Iberică PARALIZATĂ - Noaptea aduce HAOSUL

Teoria conspirației se confirmă. Numărul de decese atribuit vaccinurilor anticovid a fost mușamalizat - STUDIU

Cum explică profesorul Silviu Gurlui cauzele blackout-ului din Spania

Premierul Spaniei vine cu noi dezvăluiri despre pana masivă de curent care a lovit Peninsula Iberică: 15 gigawați de energie au dispărut inexplicabil

Adrian Onciu: Dansul păcii cu gust de capitulare. A sosit momentul ca Zelensky să-și facă bagajele și să-și ia concediu fără plată, pe termen nelimitat

Cum arată misteriosul tablou oferit de Putin lui Trump - FOTO
Recomandările noastre

22 aprilie 1990, startul Pieței Universității. În urmă cu 35 de ani începea cea mai amplă manifestație anticomunistă din Europa Centrală și de Est. VIDEO și GALERIE FOTO

Alex Jones și Tucker Carlson despre Lupta pentru Adevăr: Globalism, Trump, Israel, Planuri Secrete pentru Al Treilea Război Mondial, WEF, CIA, 9/11 - O EMISIUNE-BOMBĂ tradusă în română - VIDEO
Secțiuni: Biserica Externe Prima pagină Știri
Persoane: Emmanuel Macron
Subiecte: Jocurile Olimpice Paris 2024
Tip conținut: Știri
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Comentarii (19)