S-a dat semnalul pentru Asasinarea lui Donald Trump?

Cu un avans zdrobitor în sondaje față de ceilalți competitori – inclusiv de Joe Biden – pare că Donald Trump nu mai poate fi împiedicat să ajungă al 47-lea președinte al SUA. Cel puțin, nu pe cale democratică.
Pe 19 ianuarie 2024, revista americană The Atlantic a publicat un articol foarte bizar, având titlul „Marea Normalizare”.
The Atlantic este unul dintre cele mai tăioase vârfuri de lance ale presei progresiste din Statele Unite. Folosit adeseori de Sistem pentru a transmite mesaje esențiale.
De pildă, The Atlantic a fost publicația care a lansat ideea Amnistiei Pandemice. Adică acoperirea Genocidului COVID.
Scopul aparent al noului articol este de a elogia politicile administrației Biden care ar fi dus la reducerea violenței și a inflației.
Vom trece rapid peste această minciună aiuritoare pentru orice trăiește în Statele Unite, ca să ajungem la clu-ul articolului, care este ILUSTRAȚIA.
Ni se prezintă un diptic alb-negru: în stânga, un geam prin care a pătruns un glonț; în dreapta, o mână care ține câteva bancnote de 20, 10, 5 și 1 dolar. Suma lor este de 47.
Or, dacă Donald Trump va câștiga alegerile din noiembrie 2024, va deveni al 47-lea președinte al SUA.
Un glonț și cifra 47... Semnificația subliminală a mesajului nu e prea greu de descifrat.
Faptul că imaginea articolului din The Atlantic a fost preluată pe X (Twitter) de Alex Soros a stârnit și mai multă furtună pe rețeaua de socializare.
Is this a hidden message by Alex Soros, George Soros' son?
— TaraBull (@TaraBull808) January 22, 2024
A bullet hole through a window and 47, seems like an open threat.@elonmusk pic.twitter.com/fQzNtUTvxI
Alex Soros a preluat afacerile tatălui său, George.
În 2020, George Soros și rețeaua sa de ONG-uri progresiste a pus la cale un ampluplan de împiedicare a realegerii lui Trump. Care de altfel a reușit. Cu prețul celei mai mari fraude din istoria Americii.
Este greu de crezut că va fi posibilă o nouă fraudă electorală de proporțiile celei de acum patru ani.
De asemenea, nici strategia blocării candidaturii lui Trump pe cale juridică nu pare să funcționeze, ci, dimpotrivă, îi sporește popularitatea.
Ce mai rămâne?
A dat Statul Paralel de la Washington semnalul pentru lichidarea lui Trump?
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!

RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei) | RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Pe același subiect

Viganò: Conclavul este falsificat – De aceea, viitorul Papă nu va avea autoritate

Peninsula Iberică este noul Wuhan?

A vrut un Nürnberg al Covidismului: A fost aruncat în pușcărie!

BTI: A venit adevărata nucleară: ambasada SUA sugerează că alegerile nu vor fi recunoscute

EMISIUNE LIVE: Doru Paraschiv, ofițerul de informații care l-a prins cu minciuna pe Marian Enache de la CCR ÎN DIRECT la ActiveNews și Starea de Libertate. ACTUALIZARE

Visul umed al Europei e mai aproape ca oricând de a deveni realitate: Să se spele pe cap cu Războiul și cu Zelenski!
Recomandările noastre

22 aprilie 1990, startul Pieței Universității. În urmă cu 35 de ani începea cea mai amplă manifestație anticomunistă din Europa Centrală și de Est. VIDEO și GALERIE FOTO

Alex Jones și Tucker Carlson despre Lupta pentru Adevăr: Globalism, Trump, Israel, Planuri Secrete pentru Al Treilea Război Mondial, WEF, CIA, 9/11 - O EMISIUNE-BOMBĂ tradusă în română - VIDEO
Secțiuni: Externe Opinii Prima pagină Știri
Persoane: Alex Soros Donald Trump Joe Biden
Locații: SUA
Subiecte: Alegeri prezidențiale SUA 2024
Organizații: Rețeaua Soros
Tip conținut: Opinii
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Comentarii (7)