Bogdan Herzog, despre drona din Constanța: ”Lumea nu realizează că ne-a trecut glonțul pe lângă ureche. Astăzi trebuia să fim în război. Bineînțeles că ar fi fost blamată Rusia și s-ar fi creat pretextul implicării NATO în război”
Ieri, la biserică, mă gândeam că lumea nu realizează că ne-a trecut glonțul pe lângă ureche. În mod normal, dacă planurile ucro-occidentale funcționau, un cartier din Constanța ar fi fost distrus de explozia azotatului de amoniu depozitat în port.