UDMR-ul a scos presa afară din sală la audierea din Parlament a ministrei Oana Țoiu în scandalul minorei Irina Ponta. PSD-iștii către USR-istă: ”Vorbiți ca televizorul de 20 de minute. E un simulacru de audiere”. ȚOIU A DAT VINA PE BADEA!
Ministrul Afacerilor Externe, Oana Țoiu (USR), se află la ora transmiterii acestei știri la Comisia de politică externă a Camerei Deputaților, pentru a da explicații în legătură cu scandalul repatrierii din Emiratele Arabe Unite a fiicei fostului premier Victor Ponta, Irina.