Alexandra Roșeanu: Peste cadavrul meu!
Cea mai vicleană metodă de a-i manipula pe oameni constă în a crea minciuni peste minciuni și apoi a-i determina să lupte pentru a dovedi care dintre ele este adevărată.
Cea mai vicleană metodă de a-i manipula pe oameni constă în a crea minciuni peste minciuni și apoi a-i determina să lupte pentru a dovedi care dintre ele este adevărată.
Din nou suntem scandalizați de efect, fără a aminti absolut nimeni de CAUZĂ! Suntem ușor tâmpiței, sau mi se pare mie?!