S-au pus în vânzare biletele la cele două amicale ale României. Prețuri piperate la meciul cu Spania
![](https://www.activenews.ro/images/animatie-redare-articol.gif)
Federația Română de Fotbal a anunțat prețurile celor două amicale de la sfârșitul lunii martie.
Dacă în cazul celui cu Lituania de la Giurgiu prețurile sunt accesibile, cele în cazul amicalului de lux cu Spania de la Cluj îi face pe doritori să bage mâna zdravăn în buzunare.
Cel mai ieftin bilet este cel la peluză în valoare de 50 de lei, urmat de cel la tribuna a doua de 100 de lei. Cele mai scumpe sunt la tribună în valoare de 200 de lei și la zona VIP, potrivit site-ului FRF.
Prețurile sunt însă mai ieftine în partida cu Lituania de la Giurgiu, de pe stadionul Astrei. Aici, un bilet costă între 20 de lei la peluze și 65 de lei la tribuna I.
România va juca pe 23 martie un meci de pregătire în compania naționalei Lituaniei, la Giurgiu, pentru ca patru zile mai târziu să meargă la Cluj pentru întâlnirea cu Spania.
Dacă în cazul celui cu Lituania de la Giurgiu prețurile sunt accesibile, cele în cazul amicalului de lux cu Spania de la Cluj îi face pe doritori să bage mâna zdravăn în buzunare.
Cel mai ieftin bilet este cel la peluză în valoare de 50 de lei, urmat de cel la tribuna a doua de 100 de lei. Cele mai scumpe sunt la tribună în valoare de 200 de lei și la zona VIP, potrivit site-ului FRF.
Prețurile sunt însă mai ieftine în partida cu Lituania de la Giurgiu, de pe stadionul Astrei. Aici, un bilet costă între 20 de lei la peluze și 65 de lei la tribuna I.
România va juca pe 23 martie un meci de pregătire în compania naționalei Lituaniei, la Giurgiu, pentru ca patru zile mai târziu să meargă la Cluj pentru întâlnirea cu Spania.
Donează pentru ActiveNews!
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!
![](images/icon-carduri-donatii.png)
RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei) | RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Pe același subiect
![](thumb-202x110-t?/articole/190887.jpg)
În ce limbă bate "inima României" la Jocurile Olimpice de la Paris? – Fără pic de respect pentru "Team Romania"
![](thumb-202x110-t?/articole/190778.jpg)
Antrenorul Mircea Rednic, după ce un jucător de la UTA, de doar 22 de ani, a primit un rezultat suspect de probleme cardiace: “Poate e de la vaccinul ăla faimos cu care am fost păcăliți cu toții” - VIDEO
![](thumb-202x110-t?/articole/190801.jpg)
Răzvan Ioan Boanchiș: Un fotbalist al lui nu joacă și Rednic a spus: „i-a ieșit ceva la inimă și i s-a făcut un control suplimentar. S-ar putea să fie ceva legat de vaccinul ăla faimos, cu care am fost păcăliți toți.”
![](thumb-202x110-t?/articole/190874.jpg)
Atletului francez Sasha Zhoya i s-a aprobat cererea de a defila în fustă la Ceremonia de deschidere a Jocurilor Olimpice de la Paris 2024 - VIDEO
![](thumb-202x110-t?/articole/190826.jpg)
Jocurile Olimpice Paris 2024: un sportiv francez ar putea defila în fustă la ceremonia de deschidere - VIDEO
![](thumb-202x110-t?/articole/190818.jpg)
Ne-am întors la Războiul Rece Olimpic: Doar 15 ruși merg la Paris
Recomandările noastre
Secțiuni: Sport
Locații: Cluj-Napoca Giurgiu
Organizații: Federația Română de Fotbal
Tip conținut: Știri
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Comentarii (0)