Dr. Geanina Hagimă: De ce merg la protestul de la Ministerul Sănătății, contra Strategiei Naționale de Vaccinare. Este o chestiune de viața si de moarte pentru noi și copiii noștri - VIDEO

Protestul de joi, 17 august 2023, este un protest civic, nu politic!
Eu merg in calitate de cetățean apolitic, mama, cu studii medicale.
Este chiar mai rău decât în cazul „vacccinării” Covid care nu a fost obligatorie, dar nu puteai participa ca student la cursuri, nu puteai beneficia de camera la cămin, erai condiționat la angajare sau presat constant la serviciu.
Deci voi fi mâine acolo, ca cetățean neafiliat vreunui partid politic, chiar dacă am văzut că și-au anunțat prezența și formațiuni politice.
Este o chestiune de viața si de moarte pentru noi și copiii noștri și dezavuez orice circ politic, orice incercare de a transforma această situație in campanie electorală. Nu pot să uit adunările publice ale unor partide politice de la care oamenii au plecat dezamăgiți, cu lacrimi în ochi. Nu pot să înghit așa ceva.
Să nu uităm că suntem într-un război spiritual și că cine intră in el cu alte intenții ascunse, se va autoexclude.
Ne vedem maine la ora 11.00 în fața Ministerului ce ar fi trebuit să fie al „Sănătății”!
Doamne ajută!
VIDEO MESAJ:
ActiveNews nu a primit niciodată altă publicitate decât cea automată, de tip Google, din care o îndepărtăm pe cea imorală. Aceasta însă nu ne asigură toate costurile.
Ziarele incomode sunt sabotate de Sistem. Presa din România primeste publicitate (adică BANI) doar în măsura în care este parte a Sistemului sau/și a Rețelei Soros. Sau dacă se supune, TACE sau MINTE.
ActiveNews NU vrea să se supună. ActiveNews NU vrea să tacă. ActiveNews NU vrea să mintă. ActiveNews VREA să rămână exclusiv în slujba Adevărului și a cititorilor.
De aceea, are nevoie de cititorii săi pentru a supraviețui așa cum este acum. Dacă și tu crezi în ceea ce credem noi, te rugăm să ne sprijini să luptăm în continuare pentru Adevăr, pentru România!

RO02BTRLRONCRT0563030301 (lei) | RO49BTRLEURCRT0563030301 (euro)
Pe același subiect
Recomandările noastre

Casa Albă face dreptate ActiveNews și tuturor ”conspiraționiștilor”: pulverizează OMS, originea așa-zisului virus COVID, măștile, distanțarea socială, tratamentele impuse cu forța, carantina criminală și CENZURA MONDIALĂ, pe PAGINĂ OFICIALĂ WHITEHOUSE.GOV

O Interpelare și o Declarație politică pentru ActiveNews și Adevărul despre Trădarea MAE de pe Bâstroe în Senatul României

CNA nu a văzut INCITAREA LA CRIMĂ a candidatului PNL-UDMR-PSD Crin Antonescu de pe toate ecranele patriei iar BEC cenzurează un clip contra introducerii homosexualismului la grădiniță. ȚARA LUI FUNDU'N SUS. CÂT ÎI MAI LĂSĂM?

Senatorul Virgiliu George Vlăescu acuză: ”Ambasadorii din SUA și Israel trădează România, iar partidele de la putere sunt complice la subminarea democrației”. Antisemitimul inventat, folosit ca o ”o bâtă electorală” de aplaudacii lui Crin Antonescu
Secțiuni: Civice Eveniment Prima pagină Sănătate Știri
Persoane: Alexandru Rafila Dr. Geanina Hagimă
Locații: București
Subiecte: Strategia Națională de Vaccinare în România vaccinarea copiilor vaccinarea covid Vaccinarea obligatorie
Organizații: Ministerul Sănătății
Tip conținut: Opinii
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Comentarii (1)