ActiveNews se confruntă cu cenzura pe rețele sociale și pe internet. Intrați direct pe site pentru a ne citi și abonați-vă la buletinul nostru gratuit. Dacă doriți să ne sprijiniți, orice DONAȚIE este binevenită. Doamne, ajută!


Președintele AUR, George Simion, a mers luni în mijlocul producătorilor români, care participă la un târg organizat în fața Senatului României, unde aceștia și-au exprimat nemulțumirile legate de dificultățile cu care se confruntă în prezent.

”Au venit producătorii români la Senat, sunt disperați... Haideți să fim cu românii, nu cu alții!! E așa greu??”, a scris liderul AUR, pe pagina de Facebook.