Premierul Nicolae Ciucă a fost huiduit la Țebea: TRĂDĂTORII, TRĂDĂTORII! VIDEO

Premierul Nicolae Ciucă a fost huiduit la Țebea, duminică, 11 septembrie, cu ocazia Serbărilor Naționale de la Țebea, unde este comemorat eroul național, Avram Iancu, transmite Știri de Cluj.
Delegația PNL, în frunte cu premierul Nicolae CIucă și ministrul de Interne, Lucian Bode. cobora de la biserica de la Țebea, unde au fost depuse coroane de flori, când un grup de persoane cu steaguri au început să scandeze ”Trădătorii, trădătorii!” și ”Hoții, hoții!”, mai scrie sursa citată.
Ciucă și Bode au sosit la Țebea cu elicopterul și se vor deplasa la București tot pe calea aerului.
VIDEO:
Pe același subiect

LISTA PRINCIPALILOR PSIHOPAȚI AI LUMII. Dr. Damian Baciu oferă sinteza Prof. Psihopatologie și Psihologie, cu doctorat la Sorbona, Dr. MILA ALECKOVIC BATAILLE

VICTORIA LUI NOVAK - Reprezentantul psihopaților și un tenisolog local au asistat la propria lor execuție. Av. Florentin Țuca: Nole-Stefanos, 6-3, 7-6, 7-6; Djokovic-Gates, 6-0, 6-0, 6-0

Holocaustul și Nevaccinații
Recomandările noastre
Secțiuni: Prima pagină Social Știri
Persoane: Avram Iancu Lucian Bode Nicolae Ciucă
Locații: Țebea
Subiecte: Avram Iancu erou national
Organizații: Guvernul României
Tip conținut: Știri
Autentifică-te sau înregistrează-te pentru a trimite comentarii.
Comentarii (4)