Un pumn în nas pentru idioții utili cu ”E DOAR CONDENS”. Armata SUA obligată să recunoască oficial pulverizările chemtrails de pesticide toxice, întreprinse fără acordul populației. CUM ARATĂ AVIONELE DE CHEMTRAILS ÎN INTERIOR - FOTO US AIR FORCE
În „pandemie” autoritățile au vrut să ne facă un bine: să ne vaccineze, să ne îmbotnițeze, să ne distanțeze, să ne înregimenteze electronic, să ne bage sârme în nas etc. Aproape cu forța. Așa și în SUA: Armata a decis că vrea să facă un bine populației, fără acordul ei. Bazându-se pe „știință”.