Călin Georgescu, o nouă zi de marți, o nouă vizită la Buftea pentru controlul judiciar: ”A venit vremea să stăm drepți, să nu mai acceptăm supunerea, să ne dăm jos de pe cruce”. Chemare la Mănăstirea Căldărușani, sâmbătă, 14 martie - VIDEO
Călin Georgescu ajunge astăzi la secția de poliție din Buftea pentru a semna controlul judiciar. Este prima apariție după ce judecătorii Curții de Apel București au decis să elimine mai multe probe din ce-al doilea dosar pentru care a fost trimis în judecată.